TeleMain Sp. z o.o. - Z troski o Twój biznes

Pomiary i mierniki


Pomiary

Firma TeleMain Group oferuje usługi z zakresu audytów, certyfikacji i pomiarów sieci. Oferujemy swoim klientom kompleksowe pomiary sieci strukturalnej które mogą być wykorzystane do sprawdzenia poprawności działania sieci, certyfikacji tej sieci czy sprawdzenia poszczególnych jej elementów czy sprawdzenia nowo dodanych. Oferujemy również usługi pojedyncze (np. sam pomiar danych elementów, czy interpretacja wyników) jak i kompleksowe tzw. od A do Z - od pomiarów po interpretacje i pomoc w certyfikacji sieci. Pomiary prowadzimy sprzętem najwyższej klasy producenta tego typu sprzętów - Fluke. W celu poznania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową lub telefoniczną. Do każdego klienta i przypadku podchodzimy indywidulanie.


Wynajmu miernika

Firma TeleMain Group oferuje swoim klientom nową usługę polegającą na wynajmie miernika / analizatora okablowania strukturalnego najwyższej klasy producenta tego typu sprzętów Fluke oraz Lantek. Modele które oferujemy w ramach wynajmu to:

• Fluke DTX-1500.

• Lantek II

Urządzenie to pozwala na pełny pomiar sieci kategorii 5E/6/6A w paśmie do 500Mhz w trybie PL (permanent link) lub Channel. Prowadzimy usługi wynajmu urządzeń pomiarowych z siedziby naszego biura które znajduje się w Warszawie jak również drogą wysyłkową (czas wysyłki nie jest wliczony w czas wynajmu). Wszystkie wypożyczane przez nas mierniki posiadają aktualne certyfikaty kalibracji. Minimalny okres wynajmu to 1 pełny dzień. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami.


Zapraszamy również na Szkolenia Certyfikacyjne na Instalatorów okablowania strukturalnego Brand-Rex.

Aby zostać certyfikowanym instalatorem uprawnionym do certyfikacji wykonywanych instalacji, należy wziąć udział w szkoleniu BTM 017. Szkolenie kończy się egzaminem certyfikacyjnym.

Więcej o szkoleniu...

TeleMain Sp. z o.o. Tel.: +48 228 945 943 We speak English
Ul. Galopu 8 Tel.: +48 519 151 191 Nous parlons français
02-822 Warszawa E-mail: telemain@telemain.pl Zapraszamy do sklepu
Valid XHTML 1.0 Strict Mapa strony Polityka prywatności