TeleMain Sp. z o.o. - Z troski o Twój biznes

Bezpieczeństwo


Poczucie bezpieczeństwa stanowi jedną z zasadniczych potrzeb człowieka jak i społeczeństwa. Dlatego też każda firma powinna w swojej działalności zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa w swojej firmie.

Ochronie podlegają nie tylko dane osobowe, ale wszelkie dane zawarte na przestrzeniach dyskowych danej firmy. Stąd też powinnismy w tym celu zastosować odpowiednie oprogramowanie, dające nam możliwość tworzenia obrazów dysków i odzyskiwania ich w przypadku awarii. Szeroką gamę produktów dostarcza nam firma Acronis, oferująca profesjonalne oprogramowanie dla systemów w celu backupowania dysków, poczty MS Exchange, baz danych, etc.

Oprogramowanie Outpost24 skanuje urządzenia z dostępem do Internetu, będące składnikami sieci, które mogą stanowić cel hakerów. Pomaga wykryć usterki i zarządzać naprawami, a w konsekwencji zapobiec przeniknięciu hakerów z sieci zewnętrznej. Narzędzie to jest płynnie skalowalne, by w każdym momencie dopasować się do potrzeb klienta.

Acronis Outpost24
 Zamów Comarch ERP Optima w modelu uslugowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, latwy w obsludze i zgodny z przepisami


Umów się na bezpłatną pre­zen­ta­cję programu! Kontakt

Comarch Partner
TeleMain Sp. z o.o. Tel.: +48 228 945 943 We speak English
Ul. Galopu 8 Tel.: +48 519 151 191 Nous parlons français
02-822 Warszawa E-mail: telemain@telemain.pl Zapraszamy do sklepu
Valid XHTML 1.0 Strict Mapa strony Polityka prywatności