TeleMain Sp. z o.o. - Z troski o Twój biznes

Comarch Beacon - element Comarch ERP 2.0


Co to jest Beacon?

Beacon to miniaturowy bezprzewodowy nadajnik, którego nazwę i sposób działania zainspirowała latarnia morska. Wykorzystując technologię sygnału Bluetooth 4.0 do rozsyłania unikalnego sygnału w promieniu do kilkudziesięciu metrów. Gdy w zasięgu beacona znajdzie się urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Wszystko, wyświetlone zostaną na nim specyficzne informacje odnoszące się np. do konkretnego produktu czy miejsca. Znaczenie ma również odległość od beacona, w zależności, od której wyświetlane są konkretne informacje na urządzeniu mobilnym. Informacje te mogą być tworzone i modyfikowane w dowolny sposób.

Comarch Beacon

Jak możesz wykorzystać beacon?

Gdy klient znajduje się w zasięgu beacona, aplikacja wszystko wyświetla na jego smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym konkretną treść - reklamę, ofertę, promocję lub powiadomienie. Informacja jest dopasowana do miejsca, gdzie znajduje się beacon - może oferować rabat na koszule, obok których przechodzi klient, wskazać salę konferencyjną, czy wyświetlać biogram autora obrazu na ścianie. Dzięki temu wzrasta interakcja klienta z danym miejscem, a sklep lub instytucja uzyskuje informację zwrotną na temat jego zachowania.

 • Zaproszenie


  Zachęcają klientów do odwiedzin Twojego sklepu i nagradzają ich za to. Dzięki Comarch beacon i aplikacji Wszystko, obejmując zasięgiem na przykład wejście do sklepu, możesz wysyłać konkretne treści marketingowe i promocyjne na urządzenia mobilne do stałych oraz potencjalnych klientów, którzy znaleźli się w pobliżu. Możesz wysyłać również opisy dotyczący produktu, którym klient jest zainteresowany, w chwili, gdy zatrzymał się on obok jego ekspozycji.
 • Oferta


  Spersonalizowana i zawsze aktualna informacja o Twojej ofercie wpłynie na wyższą satysfakcję klientów oraz na szybkość podejmowania przez nich decyzji o zakupie. Nie pozwól także, aby chwilowy brak towaru przekreślił Twoją szansę na sprzedaż. Dzięki aplikacji Wszystko klienci mogą otrzymywać informacje o możliwości dokonania zakupu również poprzez Twój sklep internetowy lub internetową platformę sprzedażową, a towary otrzymają bezpośrednio na wskazany adres. Nasze rozwiązanie to świetne narzędzie do wzmacniania relacji z klientem poprzez łączenie sprzedaży stacjonarną ze sprzedażą internetową.
 • Nawigacja


  Uczyń nawigację po swoim sklepie łatwiejszą. Pomóż klientom dotrzeć do miejsc z produktami, których szukają lub pomóż znaleźć im te, które chcesz w danej chwili sprzedać. Dzięki Comarch beacon oraz aplikacji Wszystko Twoi klienci z łatwością poruszają się po określonej przez Ciebie lokalizacji, a Ty możesz monitorować i analizować ich zachowanie.
 • Optymalizacja


  Ograniczaj także do minimum koszty własnej działalności. Monitoruj i optymalizuj na bieżąco ścieżki dostaw surowców i półproduktów. Usprawniaj zarządzanie Twoim mazynem, ustalaj lokalizację magazynierów, analizuj przestoje i wpływaj na efektywniejsze rozmieszczenie towarów na hali.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

TeleMain Sp. z o.o. Tel.: +48 228 945 943 We speak English
Ul. Galopu 8 Tel.: +48 519 151 191 Nous parlons français
02-822 Warszawa E-mail: telemain@telemain.pl Zapraszamy do sklepu
Valid XHTML 1.0 Strict Mapa strony Polityka prywatności